Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Castro: Mamy bardzo mieszane uczucia

Szachatar Donieck zremisował na wyjeździe z Dinamem Zagrzeb 3:3 w meczu grupy C Ligi Mistrzów. Luis Castro, trener ukraińskiej drużyny, miał mieszane uczucia po tym spotkaniu.

Czytaj dalej…

– To był bardzo trudny mecz. Teraz mamy bardzo mieszane uczucia. Czuję lekkie rozczarowanie, ponieważ mogliśmy wygrać. Kontrolowaliśmy mecz i zagraliśmy z wielkim sercem. To nie wynik, którego oczekiwaliśmy – powiedział Castro, cytowany przez UEFA.com.

– Pod koniec spotkania musieliśmy zmienić środkowego obrońcę na napastnika, ponieważ byliśmy bliscy odpadnięcia z rozgrywek. Wierzyliśmy w naszych rezerwowych. Mieliśmy nadzieję, że pomogą drużynie i na koniec udało się osiągnąć pozytywny wynik – dodał.

– Nasi zawodnicy mieli pragnienie walki i energię do samego końca. Nie wykorzystaliśmy swojej okazji, aby mieć kontrolę nad meczem, ale taki jest futbol. To dlatego kochają go miliony ludzi. Nic jeszcze nie straciliśmy i niczego też nie wygraliśmy – stwierdził.

Liderem grupy C jest Manchester City ze zdobytymi 10 punktami. Szachtar Donieck i Dinamo Zagrzeb mają po pięć “oczek”, a ostatnia Atalanta Bergamo ma jeden remis na koncie i trzy porażki. W następnej kolejce “Obywatele” podejmą ekipę z Ukrainy, natomiast zespół z Chorwacji uda się do Lombardii.

Komentarze