Morata wyróżnia zawodnika Lazio. “Najbardziej niedoceniany hiszpański piłkarz”

Alvaro Morata wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem Atletico Madryt z Lazio. Hiszpański napastnik nieoczekiwanie wypowiedział się o swoim rodaku, reprezentującym barwy włoskiego klubu - Luisie Alberto. 30-latek twierdzi, że pomocnik "Biancocelestich" jest jednym z najbardziej niedocenianych hiszpańskich piłkarzy ostatnich lat.

Luis Alberto
IMAGO / sportphoto24 Na zdjęciu: Luis Alberto
  • Alvaro Morata wziął udział w konferencji prasowej przed meczem Atletico z Lazio
  • Napastnik nieoczekiwanie wypowiedział się o Luisie Alberto
  • 30-latek twierdzi, że pomocnik “Biancocelestich” jest najbardziej niedocenianym hiszpańskim piłkarzem

Alvaro Morata w superlatywach wypowiedział się o Luisie Alberto

Już we wtorek na Stadio Olimpico w Rzymie dojdzie do spotkania Lazio z Atletico Madryt. W przedmeczowej konferencji prasowej wziął udział napastnik gości – Alvaro Morata. Hiszpan nieoczekiwanie pozytywnie wypowiedział się o jednym z piłkarzy “Biancocelestich”, a jego słowa cytuje Alfredo Pedulla na swoim serwisie.

Luis Alberto? Znam go od bardzo dawna, bo poznaliśmy się, mając 12–13 lat. Wydaje mi się, że jest jednym z najbardziej niedocenianych hiszpańskich zawodników ostatnich 25 lat. Jest techniczny, ma osobowość, uważam go za bardzo, bardzo silnego piłkarza – powiedział Alvaro Morata.

Luis Alberto przez lata był uznawany za jednego z najlepszych zawodników na swojej pozycji w całej Serie A. Jednak zawodnik Lazio nigdy na stałe nie zawitał do reprezentacji Hiszpanii. W zespole narodowym tylko raz wystąpił, a miało to miejsce w 2017 roku podczas spotkania towarzyskiego przeciwko Kostaryce.

Sprawdź także: Obrońca Porto doznał kolejnej poważnej kontuzji. Dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania

Komentarze