Trener Lecha zapytany o losowanie. Chce uniknąć jednej drużyny

John van den Brom
PressFocus Na zdjęciu: John van den Brom

Lech Poznań w poniedziałkowe popołudnie pozna rywala w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. John van den Brom zdradził kogo chciałby uniknąć.

  • Jutro Lech Poznań dowie się z kim zagra w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy
  • Mistrz Polski trafi na jednego z ośmiu rywali
  • John van den Brom zdradził kogo wolałby uniknąć

John van den Brom nie chce rewanżu

Lech Poznań na wiosnę będzie mógł cieszyć się rywalizacją na arenie międzynarodowej. Mistrz Polski awansował do 1/16 finału Ligi Konferencji, po tym jak pokonał u siebie 3:0 Villarreal. O tym kto będzie następnym przeciwnikiem drużyny Johna van den Broma, przekonamy się już jutro.

Na 7 listopada o godzinie 14:00 zaplanowano losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Znany są potencjalni przeciwnicy Lecha, który będzie rozstawiony. Do Poznania przyjechać mogą: Bodo/Glimt, AEK Larnaka, Łudogorec Razgrad, Braga, Sheriff Tyraspol, Lazio Rzym, Karabach Agdam, Trabzonspor. John van den Brom zdradził kogo chciałby uniknąć na wiosnę.

Poczekajmy kogo nam los przyniesie. Nie zastanawiałbym się za bardzo kogo byśmy chcieli trafić. Natomiast nie chciałbym trafić na Karabach. Z jednej strony chcielibyśmy się zrewanżować. Nie kieruje nami strach, bo uważam, że w tym momencie jesteśmy dużo lepszym zespołem, niż kiedy mierzyliśmy się z nimi po raz pierwszy. Uważam, że w tych rozgrywkach europejskich chodzi o to, aby za każdym razem trafiać na nowych przeciwników, także ktokolwiek, byle nie Karabach – wyjaśnił opiekun Lecha, który został wyeliminowany przez azerski klub w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Czytaj także: Ogromna dramaturgia w Poznaniu! Wychowanek bohaterem [WIDEO]

Komentarze