Trafienie napastnika Legii nominowane do gola kolejki Ligi Konferencji [WIDEO]

Blaz Kramer zapewnił w czwartek Legii Warszawa zwycięstwo nad Zrinjskim Mostarem. Słoweniec ma szansę również odebrać nagrodę za najładniejsze trafienie 3. kolejki Ligi Konferencji.

Blaz Kramer
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Blaz Kramer
  • Legia Warszawa pokonała w czwartek na wyjeździe Zrinjski Mostar 2-1
  • Autorem zwycięskiego trafienia został Blaz Kramer
  • Gol Słoweńca został nominowany w kategorii najładniejszej bramki 3. kolejki Ligi Konferencji

Napastnik Wojskowych z szansą na nagrodę

Legia Warszawa pokonała w czwartek na wyjeździe Zrinjski Mostar 2-1 i poczyniła kolejny krok w kierunku awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Choć spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy, z biegiem czasu to Wojskowi przeważali coraz bardziej i zdołali dopiąć swego.

W 62. minucie na 2-1 dla stołecznej ekipy trafił zastępujący Tomasa Pekharta Blaz Kramer. Napastnik otrzymał podanie od Yuriego Ribeiro i precyzyjnym uderzeniem głową umieścił piłkę w samym okienku bramki drużyny z Mostaru. Jak się później okazało, był to zwycięski gol, który zapewnił Legii komplet punktów.

Jak się okazuje, Słoweniec nie tylko przesądził o wygranej swojej drużyny, lecz może zostać również autorem najładniejszego trafienia 3. kolejki Ligi Konferencji. Jego bramka powalczy o zwycięstwo z golami Lucasa Beltrana, Andreasa Skova Olsena i Tarika Tissoudaliego.

Zobacz również: FC Barcelona podjęła decyzję w sprawie występu Lewandowskiego w El Clasico

Komentarze