Składy na mecz: Osijek – Pogoń

Kacper Kozłowski
Kacper Kozłowski Pressfocus

Pogoń Szczecin ma najtrudniejsze zadanie z polskich drużyn, które walczą o awans do III rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Portowcy rozegrają w czwartek rewanż z NK Osijek na terenie rywala i trzeba przyznać, że nie są w tym starciu faworytem.

  • NK Osijek zagra na własnym terenie rewanżowe spotkanie z Pogonią Szczecin w ramach II rundy eliminacji do Ligi Konferencji
  • Obaj trenerzy odkryli już wszystkie karty i poznaliśmy składy na ten mecz

Pogoń ma czego żałować

W pierwszym pojedynku Pogoni z Oisjek obu drużynom brakowało skuteczności w ofensywie. Jedni i drudzy mieli swoje okazje, ale w decydujących momentach brakowało ostatniego zagrania, które otworzyłoby piłce drogę do bramki.

Portowcy zagrali całkiem przyzwoicie w pierwszej połowie, nie raz stwarzając niebezpieczne sytuacje pod polem karnym rywala. Natomiast po przerwie rywalizacja zrobiła się bardziej statyczna i finalnie nie zobaczyliśmy goli.

Tym razem może być już zupełnie inaczej, z kolei chorwacka ekipa ma spory apetyt na awans, więc drużyna ze Szczecina nie będzie miała łatwo. Goście liczą na błysk geniuszu 17-letniego Kacpra Kozłowskiego, który w wygranym starciu z Górnikiem Zabrze (2:0), zaraz po wejściu na murawę strzelił świetną bramkę po indywidualnej akcji.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 29. lipca 2021 20:56.

Składy na mecz

NK Osijek: Ivusić – Milos, Skroic, Locnar, Jurcevic – Pilj, Jugovic, Kleinheisler – Bohar, Bockaj, Mierez

Pogoń Szczecin: Stipica – Bartkowski, Triantafylopoulos, Zech, Mata – Kozłowski, Dąbrowski, Kurzawa, Kowalczyk, Jean Carlos – Zahović

Przeczytaj również: NK Osijek – Pogoń Szczecin: typy, kursy, zapowiedź (29.07.2021)

Komentarze