Joel Pereira: chcemy dalej podążać za marzeniami

Zawodnik Lecha Poznań rozmawiał z portalem „Viola News” o nadchodzącej rywalizacji mistrza Polski z Fiorentiną w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Portugalczyk przyznał, że chcą sprawić niespodziankę i wyeliminować włoski zespół.

Joel Pereira
PressFocus Na zdjęciu: Joel Pereira
  • “Kolejorz” zmierzy się w ćwierćfinale rozgrywek z Fiorentiną
  • Joel Pereira gotowy na rywalizację z włoskim zespołem
  • Portugalczyk jest pewien, że dwumecz spodoba się kibicom

Zawodnik Lecha o nadchodzącej rywalizacji w Lidze Konferencji Europy

Zawodnicy Lecha Poznań już 13 kwietnia na ulicy Bułgarskiej 17 stoczą bój z Fiorentiną. Losowanie dla polskiego zespołu nie okazało się szczęśliwe, ponieważ trafili na jednego z głównych faworytów do triumfu w rozgrywkach.

Podopieczni Johna van der Broma są przygotowani na bój z włoskim zespołem. O czym najlepiej świadczą słowa jednego z kluczowych zawodników poznańskiego “Kolejorza” – Joela Pereiry. Portugalczyk jest pewien, że oba spotkania przypadną do gustu kibicom.

Fiorentina ma fantastycznych graczy i jest doskonałą drużyną. Ten dwumecz na pewno spodoba się kibicom. Oczywiście będziemy walczyć do końca, bo naprawdę mamy szansę wygrać. Wolałbym jednak pierwszy mecz rozegrać na wyjeździe, a drugi na własnym stadionie. To są tylko dwa spotkania, a my chcemy dalej podążać za marzeniami.

Komentarze