Niepewna przyszłość Xaviego. Może zostać zastąpiony przez kolegę z boiska

Doniesienia z hiszpańskiej prasy sugerują, że FC Barcelona rozważa zwolnienie Xaviego. Jego następcą miałby zostać Rafael Marquez.

Xavi
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Xavi
  • FC Barcelona nie zachwyca formą w tym sezonie
  • Posada Xaviego wisi na włosku. Klub rozważa jego zwolnienie
  • Potencjalnym następcą jest Rafael Marquez, który grał z Xavim w jednej drużynie

Xavi może stracić pracę

FC Barcelona nie jest ostatnio w tak dobrej formie, jak w zeszłym sezonie. Z tego względu w klubie panuję nerwowa atmosfera, a hiszpańskie media sugerują, że władze “Dumy Katalonii” mogą podjąć stanowcze kroki. Nie wszyscy są zadowoleni z pracy, jaką 43-latek wykonuje na Camp Nou. Dodatkowo mało kto wierzy, że Xavi jest w stanie poprawić grę zespołu.

Istnieją obawy dotyczące pracy Xaviego w klubie. Barcelona może go zwolnić, jeśli zespół nie poprawi swojej dyspozycji – zdradził Antonio Guljarro.

Według dziennikarza “Radio Marca” władze “Blaugrany” mogą postawić na Rafaela Marqueza. Meksykanin był kiedyś piłkarzem Barcelony i dzielił z Xavim szatnie. Aktualnie pracuje w młodzieżowej drużynie Barcy, która występuję w rozgrywkach 3. ligi. Były środkowy obrońca zagrał dla Katalończyków 242 mecze. Wspólnie z hiszpańskim klubem wygrali dwa razy Ligę Mistrzów, Klubowe Mistrzostwo Świata oraz czterokrotnie byli mistrzami Hiszpanii.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze