West Ham United myśli o dwóch graczach Realu Madryt

Mariano Diaz
Mariano Diaz PressFocus

Jak donosi Daily Mail, działacze West Hamu United mają na swoim celowniku jednego z graczy Realu Madryt. Chodzi o Mariano Diaza, który nie może liczyć na regularną grę u Zinedine’a Zidane’a.

Celem Młotów na styczniowe okno transferowe jest pozyskanie ofensywnego zawodnika. Na celowniku menedżera Davida Moyesa znajduje się właśnie Mariano Diaz. 27-latek wyceniany jest na około 20 milionów funtów. Możliwe, że właśnie taką ofetę otrzymają za niego mistrzowie Hiszpanii.

Co ciekawe Diaz nie jest pierwszym piłkarzem Realu, jakim interesuje się West Ham United. Anglicy już wcześniej łączeni byli też z reprezentantem Serbii, Luką Joviciem. Obu graczy łączy to, że nie grają obecnie regularnie w Madrycie.W tym sezonie rozegrali łącznie cztery mecze.

Real nie planuje dużych sprzedaży

Obecna umowa Diaza wygasa latem 2023 roku, tymczasem Jović ma ważny kontrakt do 2025 roku. Serb wyceniany jest na około 27 mln funtów.

Zinedine Zidane zapowiadał wcześniej, że Real nie pozyska w styczniu zbyt wielu zawodników. Klub ze stolicy Hiszpanii nie spodziewa się też większych sprzedaży. Niewykluczone jednak, że któryś z graczy otrzyma zgodę na transfer.

Komentarze