To nie spodoba się Barcelonie! Stanowcza reakcja prezydenta Athletic Bilbao ws. transferu Nico

Nico Williams jest głównym celem FC Barcelony. Mimo zainteresowania ze strony Dumy Katalonii prezydent Athletic Bilbao przekonuje, że jest w stanie zatrzymać gwiazdę w klubie.

Nico Williams
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Nico Williams

Jesteśmy w stanie zatrzymać najlepszych piłkarzy w klubie – mówi prezydent Uriarte

FC Barcelona robi wszystko, co w jej mocy, aby latem do klubu dołączyć Nico Williams. Hiszpański skrzydłowy aktualnie przebywa wraz z reprezentacją Hiszpanii na Euro 2024. Podczas turnieju w Niemczech talent piłkarza eksplodował, co zwróciło uwagę Blaugrany. Joan Laporta, czyli prezydent Dumy Katalonii przekonuje, że stać ich na wydatek rzędu 60 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Problem w tym, że kluczowego gracza i największej gwiazdy nie chce stracić Athletic Bilbao. Jon Uriarte, który jest prezydentem baskijskiego zespołu, dał do zrozumienia, że będą chcieli zatrzymać Nico w klubie i mają ku temu solidne podstawy.

Mamy świetny projekt bez ograniczeń i jesteśmy w stanie zatrzymać w klubie najlepszych zawodników, takich jak Nico Williams – powiedział Jon Uriarte cytowany przez Fabrizio Romano.

Nico otrzymuje za dużo pytań na temat jego przyszłości. Hiszpańska federacja nie była w stanie go przed tym ochronić. Prosimy o szacunek – dodał prezydent Athletic Bilbao.

Przyszłość Nico Williamsa powinna wyjaśnić się po zakończeniu Euro 2024. Turniej w Niemczech zakończy się w najbliższą niedzielę (14 lipca). Reprezentacja Hiszpanii w wielkim finale zmierzy się z Anglią na Olympiastadion w Berlinie. Do tej pory skrzydłowy La Furia Roja wystąpił w 5 meczach, w których zdobył jedną bramką i zanotował jedną asystę.

Komentarze