Nagroda Golden Boy nie dla obrońcy FC Barcelony? Wszystkiemu winna Taylor Swift

Okazuje się, że komentarz Alejandro Balde na temat muzyki Taylor Swift dotarł do samej wokalistki. Ta postanowiła zmotywować internautów do głosowania na Jude Bellinghama na nagrodę Golden Boy 2023. Balde prowadził w głosowaniu, jednak ruch wywołany w sieci przez Taylor Swift pomógł pomocnikowi wyprzedzić lewego obrońcę Barcy.

Alejandro Balde
Imago/Felipe Mondino Na zdjęciu: Alejandro Balde
  • Alejandro Balde prowadził w głosowaniu do nagrody Gloden Boy za rok 2023
  • W ostatnich dniach Hiszpan udzielił wywiadu w którym przyznał, że nie podoba mu się muzyka Taylor Swift
  • Wokalistka poczuła się urażona i stworzyła w mediach społecznościowych ruch wsparcia dla Jude’a Bellinghama w głosowaniu. Dzięki temu Anglik wysunął się na prowadzenie

Bellingham wyprzedził Balde w głosowaniu

Dwie ostatnie nagrody Golden Boy, przyznawane najlepszemu zawodnikowi do lat 21 przez redakcję Tuttosport trafiły do piłkarzy FC Barcelony. W 2021 roku po indywidualną nagrodę sięgną Pedri, a rok później Gavi. Do niedawna w głosowaniu internautów w 2023 roku prowadził Alejandro Balde. 

Lewy obrońca Dumy Katalonii w ostatnim wywiadzie przyznał, że nie przepada za muzyką Taylor Swift. Komentarz reprezentanta Hiszpanii dotarł do wokalistki, która najwyraźniej poczuła się mocno urażona. Postanowiła stworzyć ruch w mediach społecznościowych, który pomoże Jude Bellinghamowi wygrać nagrodę Golden Boy 2023. 

Dzięki pomocy Taylor Swift Bellingham w zaledwie 7 minut otrzymał ponad 100 tysięcy głosów, dzięki czemu wyprzedził w głosowaniu Alejandro Balde. Wszystko wskazuje na to, że indywidualna nagroda w tym roku trafi do reprezentanta Anglii.

U nas także: Barcelona dba o przyszłość. Dopięła kontrakty ważnych ogniw

Komentarze

Na temat “Nagroda Golden Boy nie dla obrońcy FC Barcelony? Wszystkiemu winna Taylor Swift

Czas najwyższy przestać kazać czatom gpt pisać artykuły, albo chociaż zweryfikować informacje. Nigdy Tylor nie wypowiadała się na temat wywiadu, nie zorganizowała żadnego ruchu, ani w ogóle w żaden sposób nie zaangażowała się w sprawę. Dziennikarstwo na poziomie TVP, zero weryfikacji, zero prawdziwych informacji, ważne by się ilość liter zgadzała. Poziom janoszek