Ronald Koeman: Odczuwałem, że Real Madryt był faworyzowany

Ronald Koeman odniósł się do słów Louisa van Gaala i sam postanowił wzbudzić kontrowersje. Były trener FC Barcelony przyznał, że odczuwał faworyzowanie Realu Madryt.

Ronald Koeman
IMAGO / Pro Shots Na zdjęciu: Ronald Koeman
  • Ronald Koeman odniósł się do słów Louisa van Gaala
  • Swoją wypowiedzią wzbudził kolejne kontrowersje
  • Obecny selekcjoner reprezentacji Holandii prowadził FC Barcelonę w latach 2020-2021

Ronald Koeman sugeruje, że Real mógł być faworyzowany, gdy prowadził FC Barcelonę

Louis van Gaal rozpalił piłkarski świat ostatnią wypowiedzią. Były selekcjoner reprezentacji Holandii zasugerował, że zwycięstwo Argentyny na mundialu w Katarze było wypaczone.

– Kiedy widzisz, jak Argentyna zdobywała bramki i jak my zdobywaliśmy bramki, a także jak niektórzy argentyńscy gracze przekraczali linię i nie zostali ukarani, myślę, że to wszystko było zaplanowane. Czy Messi miał zostać mistrzem świata? Myślę, że tak, ale powiedziałem już wystarczająco dużo – mówił van Gaal.

Do słów van Gaala nawiązał – Ronald Koeman. Obecny trener Oranje nie zgodził się ze swoim poprzednikiem, ale sam również nieco podgrzał atmosferę, nawiazując do swojej pracy w FC Barcelonie.

– Nie powiedziałbym tego, co Van Gaal powiedział o mundialu, ale trzeba respektować każdą opinię. Miałem momenty w Hiszpanii, gdy odczuwałem, że Real Madryt był faworyzowany, ale nie możesz tego tak naprawdę udowodnić, więc lepiej tego nie mówić – powiedział Koeman.

Czytaj także: Ogromna redukcja pensji w Barcelonie po letnim okienku

Komentarze