Bellingham znów bohaterem Realu, Anglik uratował zwycięstwo [WIDEO]

Real Madryt wygrał 2:1 z Getafe w meczu 4. kolejki La Liga. Zwycięstwo po ciężkim boju Królewskim zapewnił niezawodny Jude Bellingham.

Jude Bellingham
IMAGO / Alex Perez Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Real Madryt pokonał Getafe 2:1 w spotkaniu 4. kolejki La Liga
  • Wygraną Los Blancos w doliczonym czasie gry zapewnił Jude Bellingham
  • To piąta bramka reprezentanta Anglii w lidze hiszpańskiej

Real Madryt z trzema punktami, Bellingham kontynuuje świetną passę

Real Madryt w sobotnie popołudnie na Estadio Santiago Bernabeu mierzył się z Getafe. Spotkania przeciwko drużynie Jose Bordalasa nigdy nie należą do najłatwiejszych z powodu stylu gry zespołu Azulones i nie inaczej było również tym razem.

Goście już w 11. minucie sensacyjnie wyszli na prowadzenie za sprawą bramki wychowanka… Królewskich – Borjy Mayorala – który wykorzystał błąd Frana Garcii. Później na boisku dominowali jednak gospodarze, choć do końca pierwszej połowy rezultat na tablicy wyników pozostał taki sam.

Dopiero po zmianie stron podopieczni Carlo Ancelottiego dopięli swego i sięgnęli po kolejne trzy punkty – w 47. minucie do siatki trafił Joselu, a w doliczonym czasie gry zwycięstwo Realowi Madryt zapewnił nie kto inny, jak Jude Bellingham.

Real Madryt – Getafe 2:1 (0:1)

0:1 Borja Mayoral 11′

1:1 Joselu 47′

2:1 Jude Bellingham 90+5′