Real chce zadbać o przyszłość kolejnej gwiazdy. Wkrótce rozmowy o nowym kontrakcie

Dani Carvajal nadal cieszy się dużym uznaniem wśród działaczy i kibiców Realu Madryt. Jak informuje Fabrizio Romano, doświadczony 32-latek wkrótce ma otrzymać propozycję nowego kontraktu.

Piłkarze Realu Madryt
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Realu Madryt

Carvajal wkrótce otrzyma propozycję nowego kontraktu

Według dziennikarza Fabrizio Romano, po finalizacji rozmów w sprawie nowych umów z Luką Modriciem, Lucasem Vazquezem, teraz przyszedł czas na Daniego Carvajala. Wkrótce mają rozpocząć się rozmowy między obiema stronami na temat przedłużenia kontraktu gwiazdy Realu Madryt. Jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2025 roku.

POLECAMY TAKŻE

Madrytczycy są bardzo zadowoleni z gry Carvajala, który ma na swoim koncie 45 występów w reprezentacji Hiszpanii. Wychowanek klubu przez lata stał się kluczową postacią w drużynie, a jego umiejętności są nieocenione. Byłoby dużym zaskoczeniem, gdyby defensor nie zdecydował się na przedłużenie umowy z Los Blancos.

Ponadto, ma to być kolejny krok w dążeniu do stabilizacji kadry “Królewskich”. Real Madryt stara się utrzymać swoich najbardziej doświadczonych i cenionych zawodników, co ma na celu zapewnienie ciągłości sukcesów i wsparcia dla młodszych graczy. Dani Carvajal, mimo swoich 32 lat, nadal prezentuje wysoki poziom i jest gotów na kolejne wyzwania w barwach Realu Madryt. Może się wydawać, że podpisy na nowej umowie to tylko kwestia czasu.

Tymczasem Dani Carvajal błyszczy na Euro 2024 wraz z reprezentacją Hiszpanią. Podopieczni Luisa de la Fuente w sobotę pewnie pokonali Chorwację 3:0, a gwiazdor Realu Madryt zdobył jedną z bramek. Pozostałe dwa trafienia padły łupem Alvaro Moraty i Fabiana Ruiza.

Zobacz również: Koeman skrytykowany za zmianę w meczu z Polską. “To było zbędne”

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze