Kolejne osłabienie Atletico. Koniec sezonu dla napastnika

Alvaro Morata już w przerwie meczu z Osasuną został przez Diego Simeone zmieniony. Jak twierdzi David Medina, było to podyktowane urazem Hiszpana. Napastnik nie zagra już do końca sezonu.

Alvaro Morata
Pressfocus Na zdjęciu: Alvaro Morata
  • Alvaro Morata został zmieniony w przerwie meczu z Osasuną Pampeluną
  • Hiszpan odczuwał dolegliwości i nie był w stanie kontynuować gry
  • David Medina poinformował, że uraz jest poważniejszy, a Morata nie zagra już do końca sezonu

Morata dołączył do grona kontuzjowanych

Po fatalnym meczu i kompromitacji z Elche Atletico Madryt szybko się podniosło i stanęło na wysokości zadania w rywalizacji z Osasuną. Rojiblancos wygrali gładko 3:0, a MVP spotkania wybrany został Saul. Mecz był jednak wyjątkowo pechowy dla Alvaro Moraty.

Hiszpan w pierwszej połowie do siatki nie trafił, a Diego Simeone zdecydował się zmienić go już w przerwie meczu. Jak się okazuje, zmiana podyktowana była problemami zdrowotnymi snajpera. Informacje w tej sprawie przekazał David Medina.

Zgodnie z informacjami dziennikarza, Alvaro Morata nie zagra już do końca sezonu, To spora strata dla Diego Simeone. Atleti walczy wciąż o wicemistrzostwo Hiszpanii, a kontuzjowani są m.in. Memphis Depay, Thomas Lemar, Marcos Llorente, Jan Oblak, Stefan Savic i Reinildo Mandava. Hiszpan powiększy zatem to grono.

Czytaj również: Lewandowski ocenił pierwszy sezon w Barcy. Wskazał największy minus