Modrić powołany do reprezentacji. Co z przyszłością w Madrycie?

Luka Modrić znalazł się wśród powołanych do reprezentacji Chorwacji na najbliższe zgrupowanie. Jednym z warunków nowego kontraktu pomocnika z Realem Madryt miała być natomiast rezygnacja z gry w kadrze.

Luka Modrić
fot. PressFocus Na zdjęciu: Luka Modrić
  • Luka Modrić znalazł się na liście powołanych na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Chorwacji
  • Pod znakiem zapytania stoi jego przyszłość w Madrycie
  • Real chce, aby weteran zakończył reprezentacyjną karierę

Modrić nie spełni żądań Królewskich?

Wciąż nie wiemy, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Luka Modrić. Latem wygaśnie jego kontrakt, a Real Madryt póki co nie spieszy się z podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Władze Królewskich chcą ocenić formę weterana w drugiej części kampanii, a dopiero później rozwiązać kwestię jego przyszłości. Modrić oczywiście planuje pozostać w Madrycie na dłużej.

W ostatnich tygodniach pojawiły się informacje, że jednym z warunków podpisania nowej umowy ma być rezygnacja 37-latka z gry dla kadry. Real Madryt ma uważać, że przesadna eksploatacja negatywnie wpływa na jego dyspozycję. Dobrze zobrazowały to mistrzostwa świata w Katarze, po których forma pomocnika pozostawiała wiele do życzenia.

Modrić niechętnie patrzy na żądania Królewskich. Znalazł się on bowiem na liście powołanych na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Chorwacji, co stawia jego przyszłość w stolicy Hiszpanii pod znakiem zapytania.

Zobacz również:

Dramat Neymara i PSG. Gwiazdor kończy sezon
Neymar

Wielka strata dla PSG Na początku sezonu Neymar znajdował się w fantastycznej dyspozycji. Wspólnie z Kylianem Mbappe i Leo Messi stworzył tercet, który siał popłoch wśród linii defensywnych rywali w Ligue 1 i Lidze Mistrzów. Po mistrzostwach świata w Katarze Brazylijczyk obniżył loty i spotykał się ze sporą krytyką ze strony mediów oraz kibiców. Gwiazdor

Czytaj dalej…

Komentarze