Modrić podjął kluczową dla przyszłości decyzję. Zbliża się wielki koniec

Luka Modrić zamierza po sezonie pożegnać się z Realem Madryt. Chorwat przeniesie się do Arabii Saudyjskiej, gdzie może liczyć na gigantyczne zarobki - donosi "Sport".

Luka Modrić
Obserwuj nas w
fot. Imago/Cesar Cebolla Na zdjęciu: Luka Modrić
  • Real Madryt po sezonie straci swoją wielką gwiazdę
  • Luka Modrić podjął decyzję o opuszczeniu Królewskich po wygaśnięciu kontraktu
  • Zamierza on kontynuować karierę w Arabii Saudyjskiej

Real Madryt straci Modricia

Luka Modrić przez ponad dekadę był czołową postacią środka pola Realu Madryt. Pod koniec minionego sezonu jego przyszłość była pod znakiem zapytania. Królewscy zwlekali z przedłużeniem kontraktu, czego domagał się zawodnik. Ostatecznie obie strony się dogadały i przedłużyły współpracę o kolejny rok.

Trwająca kampania nie przebiega jednak po myśli Chorwata. Z uwagi na ogromną rywalizację w drugiej linii, a także wiek weterana, Carlo Ancelotti uczynił go tylko rezerwowym. Ten stan oczywiście nie podoba się samemu Modriciowi, który uważa, że stać go jeszcze na grę na najwyższym poziomie.

Chorwacki pomocnik ma świadomość, że jego pozycja w ekipie Królewskich będzie tylko gorsza. “Sport” podaje, że podjął więc decyzję o opuszczeniu Madrytu wraz z wygaśnięciem umowy. Nie zamierza jednak kończyć kariery, gdyż generuje na rynku transferowym spore zainteresowanie. O tak wielkim nazwisku od kilku miesięcy marzą Saudyjczycy, którzy już latem oferowali mu gigantyczne zarobki. Hiszpańskie media sugerują, że Modrić latem wyjedzie z Europy i będzie kontynuował grę w piłkę na innym kontynencie.

Real Madryt powinien przedłużyć kontrakt z Modriciem?

Tak 55%
Nie 45%
220+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Zobacz również: Florentino Perez zdeterminowany. Real podjął decyzję w sprawie trenera na przyszły sezon

Komentarze