Lewandowski pozytywnie zaskoczony obciążeniami w Barcelonie

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

FC Barcelona rozczarowała w pierwszym meczu nowego sezonu La Liga, dzieląc się punktami z Rayo Vallecano (1:1). Po zakończeniu tego spotkania mile zaskoczony poziomem intensywności w szeregach Katalończyków był Robert Lewandowski.

  • Reprezentant Polski ma za sobą debiut w lidze hiszpańskiej
  • Robert Lewandowski raz skierował nawet piłkę do siatki, ale jego trafienie zostało anulowane
  • 33-latek pozwolił sobie na krótki komentarz w rozmowie Diario Sport

Lewandowski po debiucie w La Liga

Robert Lewandowski w trakcie trwającego okna transferowego wzmocnił FC Barcelonę, Doświadczony zawodnik trafił do ekipy z Camp Nou za 45 milionów euro plus pięć milionów euro w formie bonusów.

Diario Sport przekazuje, że polski napastnik był pozytywnie zaskoczony intensywnością treningów w hiszpańskiej drużynie. Lewandowski miał wypowiedzieć się na ten temat w rozmowach z jego najbliższego otoczenia. Podobno komunikaty artykułował w rozmowach z niektórym polskimi dziennikarzami. – Jestem zmęczony bardziej niż się spodziewałem – miał powiedzieć Lewy.

Zobacz także:

W przeszłości wielu piłkarzy, którzy opuścili już Barcelonę, przekonywał, że sztab szkoleniowy nigdy nie przywiązywał dużej uwagi treningowi fizycznemu. Wygląda na to, że aktualnie uległo to zmianie i trenerzy zaczęli pracować nad tym elementem piłkarskiego rzemiosła.

Barca kolejne spotkanie rozegra za tydzień w niedzielę, mierząc się na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian. Mecz odbędzie się o godzinie 22:00.

Czytaj więcej: Były reprezentant Holandii krytykuje Barcelonę. “To mafia”

Komentarze