Laporta odpowiada na zarzuty. “Barca jest niewinna”

W niedzielę Real Madryt wystosował oświadczenie w tzw. "sprawie Negreiry". Po krótkim czasie Joan Laporta podzielił się swoimi przemyśleniami na ten temat. Prezes Barcelony przyrzeka, że jego klub jest niewinny stawianych mu oskarżeń.

Joan Laporta
PressFocus Na zdjęciu: Joan Laporta
  • Coraz więcej klubów reaguje na zarzuty Barcelony w “sprawie Negreiry”
  • Real Madryt długo zwlekał, ale ostatecznie w niedzielę wystosował oświadczenie
  • Być może to skłoniło do wypowiedzi Joana Laporty za pośrednictwem Twittera. Prezes Dumy Katalonii zarzeka się, że jego klub jest niewinny

“Wielu będzie musiało wycofać swoje słowa”

Wiele wskazuje na to, że tzw. “sprawa Negreiry” jest daleka od zakończenia. Coraz więcej klubów La Ligi w różny sposób zakomunikowało, że domaga się sprawiedliwości. Przez długi czas milczał Real Madryt. Ostatecznie Królewscy w niedzielę wystosowali oświadczenie, w którym wyrażali swoje zaniepokojenie. Los Blancos zapewnili też, że pojawią się w postępowaniu, gdy tylko sędzia zdecyduje się je otworzyć.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Joana Laporty.

“Kibice, bądźcie spokojni. Barca jest niewinna tego, o co jest oskarżana. Jest ofiarą kampanii przeciw jej honorowi, w którą teraz wszyscy się angażują. Bez żadnych niespodzianek, będziemy bronić Barcy i udowodnimy niewinność klubu. Wiele osób będzie musiało wycofać się ze swoich słów” – napisał na swoim Twitterze prezes Blaugrany.

Xavi Hernandez musi odciąć siebie i swoich podopiecznych od tej sytuacji. W niedzielę wieczorem Dumę Katalonii czeka bardzo trudne spotkanie wyjazdowe z Athletikiem.

Zobacz też: FC Barcelona nie chce czekać, trwają prace nad kontraktem dla gwiazdy.

Athletic Bilbao
FC Barcelona
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 marca 2023 21:04.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze