Kroos: złym wyborem jest przede wszystkim pierwsze miejsce

Toni Kroos
Pressfocus Na zdjęciu: Toni Kroos

Toni Kroos postanowił wypowiedzieć się na temat wczorajszych wyników zaprezentowanych na gali Złotej Piłki w Paryżu. Piłkarz Realu Madryt zdecydowanie podkreślił, że jego zdaniem nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie w minionym roku powinien otrzymać Karim Benzema.

  • Toni Kroos skomentował wyniki poniedziałkowej gali Złotej Piłki
  • Niemiec jest zdania, że Benzema powinien znaleźć się na pierwszym miejscu rankingu
  • Kroos docenił jednak klasę Leo Messiego

Toni Kroos uważa, że Benzema został niedoceniony

“Gratulacje dla Leo Messiego! Moim wyborem byłby Benzema” – napisał niemiecki pomocnik za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Pomocnik zaprosił jednocześnie swoich fanów, aby odsłuchali najnowszy odcinek jego podcastu Einfach Mal Luppen, w którym Kroos wytłumaczył, dlaczego oddałby swój głos na Karima Benzemę.

– Moim zdaniem wyniki nie są sparwiedliwe. Benzema jest dla mnie numerem jeden, jeśli mówimy o najlepszym indywidualnym graczu w tym roku. Messi i Ronaldo to najlepsi piłkarze tej dekaty, jednak w tym roku Benzema był lepszy – powiedział Toni Kroos.

Przypomnijmy, że Karim Benzema nie wypowiedział się indywidualnie w sposób bezpośredni na temat poniedziałkowych wyników. Francuski snajper za pośrednictwem Twittera napisał jednak, że “dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierają, gram w piłkę dla Was i show must go on”.

Czytaj także: Toni Kroos podjął decyzję ws. przyszłości

Komentarze