Dani Alves przeszedł testy medyczne przed powrotem do Barcy

Dani Alves
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dani Alves

Dani Alves jest już po przejściu testów medycznych przed oficjalnym ogłoszeniem transferu do FC Barcelony. Prezentacja Brazylijczyka będzie miała miejsce w najbliższą środę.

Czytaj dalej…

  • Dani Alves w poniedziałek przeszedł testy medyczne przed powrotem do FC Barcelony
  • Zawodnik ma zostać zaprezentowany jako nowy nabytek Blaugrany już w śroodę, poinformował Fabrizio Romano
  • Brazylijczyk w szeregach Katalończyków będzie najmniej zarabiającym piłkarzem

Dani Alves ponownie na Camp Nou

Dani Alves do ekipy z Camp Nou trafi na zasadzie wolnego transferu. Zawodnik latem zakończył swoją przygodę z Sao Paulo. 38-latek z Katalończykami związał się kontraktem do końca trwającego sezonu.

Doświadczony piłkarz w ekipie z La Liga ma pomóc nie tylko swoją jakością na boisku, ale przede wszystkim niezwykłym doświadczeniem. Z nastawieniem Dani Alvesa piłkarze Barcy mają przezwyciężyć trudności, z którymi mierzyli się do tej pory.

Kataloński Sport ujawnił, że transakcja jest już przesądzona. Dani Alves pomyślnie przeszedł testy medyczne. Wychodząc ze szpitala, wyraził nawet kilka słów w kierunku dziennikarzy. – Tęskniliście za mną, co? Potrafię zaskakiwać – uśmiechał się zawodnik.

Dani Alves jak dotąd w ekipie z Camp Nou wystąpił łącznie w 391 spotkaniach. Zanotował w nich 21 trafień i 101 asyst. Wygrał z Barcą między innymi sześć razy mistrzostwo Hiszpanii, trzykrotnie Ligę Mistrzów i cztery raz Copa del Rey.

Czytaj więcej: FC Barcelona zaczęła przygotowania do zimowych wzmocnień

FC Barcelona
Espanyol
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. listopada 2021 20:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze