Jednak nie Raul. Villarreal poprowadzi były trener Korony Kielce

Wydawało się, że nowym trenerem Villarrealu zostanie Raul. Fabrizio Romano przekazał, że władze Żółtej Łodzi Podwodnej zmieniły zdanie i skłaniają się ku innej kandydaturze. Stery klubu ma objąć Pacheta.

Pacheta
Imago Na zdjęciu: Pacheta
  • Villarreal po porażce z Cadiz zdecydował się na zwolnienie Quique Setiena
  • Faworytem do zastąpienia Hiszpana był Raul
  • Władze Żółtej Łodzi Podwodnej zamiast Realu Madryt wolą zatrudnić jednak Pachetę

Pacheta postara się odmienić grę Villarrealu

Po serii rozczarowujących rezultatów władze Villarrealu zdecydowały się już na starcie sezonu zwolnić Quique Setiena. Żółta Łódź Podwodna wygrała tylko jeden z czterech meczów, a pozostałe trzy zakończyły się dla niej porażkami. Po czterech kolejkach zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli.

Spekulowano, że nowym szkoleniowcem Villarrealu ma zostać Raul. Notowania legendy Realu Madryt były wysokie, jednak władze klubu zdecydowały się na zmianę planów. Poinformował o tym Fabrizio Romano. 

Zgodnie z wiedzą dziennikarza nowym trenerem Villarrealu zostanie Pacheta. Ostatnim klubem prowadzonym przez Hiszpana był Real Valladolid, z którego został zwolniony na początku kwietnia. Co ciekawe, 55-latek w przeszłości przez niemal rok prowadził Koronę Kielce. W najbliższych dniach ma zostać ogłoszone jego zatrudnienie.

Czytaj również: Barcelona chce przełożyć mecz ligowy. Niecodzienny powód

Komentarze