Ancelotti nie pomaga Realowi wyjaśnić sytuacji kontraktowej

Real Madryt wciąż nie rozwiązał sytuacji kontraktowych ze swoimi zawodnikami. Władzom Królewskich nie pomaga Carlo Ancelotti, który swoimi decyzjami kadrowymi powoduje złość rozważających odejście piłkarzy.

Toni Kroos
fot. PressFocus Na zdjęciu: Toni Kroos
  • Real Madryt wciąż rozmawia z wieloma zawodnikami
  • Latem wygasają kontrakty Marco Asensio, Nacho, Toniego Kroosa czy Daniego Ceballosa
  • Decyzje Carlo Ancelottiego nie pomagają władzom Królewskich

Ancelotti działa na szkodę Realu?

Władze Realu Madryt od pewnego czasu prowadzą intensywne rozmowy ze swoimi zawodnikami. Latem wygasają kontrakty Luki Modricia, Toniego Kroosa, Daniego Ceballosa, Nacho czy Marco Asensio. W przypadku Chorwata, coraz więcej wskazuje na to, że po sezonie opuści ekipę mistrza Hiszpanii. Real nie spieszy się z podjęciem decyzji w jego sprawie i chce najpierw wyjaśnić kwestię przyszłości pozostałych graczy.

Kroos niebawem powinien poinformował o swojej decyzji. Niemiecki pomocnik zastanawia się nad zakończeniem piłkarskiej kariery. Jeśli postanowi kontynuować występy w przyszłym sezonie, przedłuży umowę z Królewskimi.

Real chciałby ponadto kontynuować współpracę z Nacho, Ceballosem i Asensio. W tej kwestii kluczowa wydaje się natomiast postawa Carlo Ancelottiego, którego decyzje kadrowe wpływają na niezadowolenie wymienionych zawodników. Cała trójka domaga się regularnej gry, a w obecnej kampanii jest traktowana częściej jako rezerwowi.

Niedawno Florentino Perez przeprowadził rozmowę z włoskim szkoleniowcem i namawiał go do odważniejszego postawienia na piłkarzy, których Real pragnie przekonać. Jeśli Ancelotti nie spełni sugestii prezesa, Nacho, Ceballos i Asensio najprawdopodobniej opuszczą zespół.

Zobacz również:

Bellingham stawia warunek nowemu pracodawcy
Jude Bellingham

Bellingham stawia sprawę jasno – chce grać w Lidze Mistrzów Nie ulega wątpliwości, że Jude Bellingham zostanie latem bohaterem wielkiego transferu. Co prawda Borussia Dortmund wciąż walczy o przedłużenie umowy z podopiecznym, ale trudno spodziewać się szczęśliwego zakończenia tej historii. Zwłaszcza, że we wtorek BVB pożegnało się już z rozgrywkami Ligi Mistrzów. O reprezentanta Anglii

Czytaj dalej…

Komentarze