Żewłakow się rozsierdził w studiu. “To dlatego ludzie są wściekli na PZPN”

Michał Żewłakow nie wytrzymał w studiu Canal + Sport w trakcie dyskusji z Łukaszem Wachowskim, sekretarzem generalnym PZPN. Były reprezentant Polski wskazał, dlaczego społeczeństwo jest wściekłe na związek.

Michał Żewłakow
IMAGO / MICHAL CHWIEDUK / Newspix Na zdjęciu: Michał Żewłakow
  • Gościem studia CANAL + SPORT był Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN
  • W trakcie dyskusji mocno rozsierdził się Michał Żewłakow
  • Były kapitan reprezentacji Polski wskazał, dlaczego ludzie są wściekli na związek

Żewłakow nie wytrzymał w trakcie dyskusji z Łukaszem Wachowskim, sekretarzem generalnym PZPN

W czwartek (14 września) w studiu Canal + Sport gościem był Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN. W trakcie dyskusji nerwy puściły Michałowi Żewłakowowi, który dobitnie wskazał, dlaczego ludzie wściekają się na Polski Związek Piłki Nożnej. Były reprezentant uznał, że związkowi brakuje odwagi do przyznania się do błędu.

– Czy to jest porażka PZPN-u, czy nie? I tu nie ma teraz mydlenia oczu, że to było zrobione dobrze. Dla mnie zwolnienie każdego trenera jest porażką tego, kto go zatrudniał. Ja to przeżyłem w Legii, kiedy zatrudniałem Besnika Hasiego. Awansował do Ligi Mistrzów, natomiast po trzech miesiącach został zwolniony. Ja to odczuwałem jako swoją porażkę i ja mam wrażenie, że takich komunikatów nie ma z PZPN-u do ludzi, dlatego ludzie się dziś na was wściekają – grzmiał Żewłakow.

– W stu procentach jest tak, że dobro reprezentacji i to, żebyśmy wygrywali mecze, żebyśmy siedząc na trybunach, odczuwali dumę, że gramy fantastyczny futbol i wygrywamy z tymi, z którymi powinniśmy wygrywać, bo ja nie mówię, że mamy wygrać z każdym, to jest nasz priorytet i tutaj nikt nie chowa głowy w piasek – odpowiedział Łukasz Wachowski.

– Ale to jest tak, jakbyś się ożenił i po roku się rozwiódł i powiedział “wiesz co, to była dobra decyzja, że się rozwiodłem”. No tak, ale że się ożeniłeś to była zła – szybko zripostował Żewłakow.

Zobacz także: Kto nowym selekcjonerem? Kulesza: największe szanse mają polscy trenerzy

Czy Michał Żewłakow ma rację?

Tak 93%
Nie 7%
89+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze