Zakończyło się spotkanie Kuleszy z Santosem. Co dalej z selekcjonerem?

Piotr Koźmiński w mediach społecznościowych informuje o zakończonym spotkaniu prezesa PZPN Cezarego Kuleszy z selekcjonerem reprezentacji Polski Fernando Santosem. Według dziennikarza WP SportoweFakty żadna decyzja nie została podjęta.

Fernando Santos
IMAGO / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Cezary Kulesza spotkał się z Fernando Santosem
  • Media informują, że nie zapadły żadne decyzje w sprawie przyszłości selekcjonera
  • Możemy spodziewać się kolejnych rozmów obu panów

Brak decyzji ws. przyszłości Santosa

Po porażce z Albanią w eliminacjach EURO 2024 polskie media debatowały nad przyszłością Fernando Santosa w reprezentacji Polski. Wczoraj pojawiły się doniesienia, że we wtorek ma dojść do spotkania prezesa PZPN Cezarego Kuleszy i Fernando Santosa.

Wielu ekspertów oraz kibiców czekało na wiadomość o zwolnieniu Portugalczyka. Jednak według informacji Piotra Koźmińskiego przynajmniej na razie, żadna decyzja w tej sprawie nie została podjęta.

– Zakończyło się spotkanie Kuleszy z Santosem. Nie ma ostatecznej decyzji. Będzie kolejne spotkanie w tym tygodniu – napisał dziennikarz WP SportoweFakty w mediach społecznościowych.

– Zakończyło się spotkanie z Fernando Santosem. Na razie nie zapadły żadne decyzje! Kolejne spotkanie w tym tygodniu. PZPN umówił się z selekcjonerem, że nie będzie komentował, czego dotyczyła rozmowa – informuje z kolei Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Reprezentacja Polski obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli grupy E eliminacji EURO 2024. Biało-Czerwoni wyprzedzają jedynie Wyspy Owcze, a do drugiej reprezentacji Czech tracą dwa oczka.

Zobacz również: Portugalscy dziennikarze ostro komentują sytuację wokół Santosa

Komentarze