Wtorek sądnym dniem dla Fernando Santosa. “Trener dowie się pierwszy”

Reprezentacja Polski pod wodzą selekcjonera Fernando Santosa notuje regres. Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że los Portugalczyka jest przesądzony. Sport.pl przekonuje, że decyzja w sprawie przyszłości opiekuna Biało-czerwonych zostanie podjęta we wtorek.

Fernando Santos
fot. Imago / Łukasz Grochala / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Wszystko wskazuje na to, że powoli kończy się przygoda Fernando Santosa z reprezentacją Polski
  • Sport.pl przekonuje, że decyzja w sprawie Portugalczyka zostanie ogłoszona we wtorek około południa
  • 68-latek objął stery nad Biało-czerwonymi w styczniu tego roku

Fernando Santos na wylocie z reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski po rozegraniu pięciu spotkań w ramach eliminacji do Euro 2024 zgromadziła jak na razie tylko sześć punktów. To efekt dwóch zwycięstw i trzech porażek. Jednocześnie Biało-czerwoni w tabeli wyprzedzają tylko ostatnie Wyspy Owcze.

Sport.pl skontaktował się z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą. Padło pytanie o przyszłość Fernando Santosa. Sternik piłkarskiej centrali odpowiedział ze spokojem.

– Chcę porozmawiać z trenerem, dowiedzieć się, jaka jest jego opinia na temat obecnej sytuacji. Do tego czasu decyzji nie będzie, a na pewno pierwszy o niej dowie się trener – przekazał Kulesza w materiale Kacpra Sosnowskiego i Jakuba Seweryna na Sport.pl.

Fernando Santos przejął stery nad reprezentacją Polski w styczniu tego roku, zastępując Czesława Michniewicza, któremu nie została przedłużona umowa po mundialu w Katarze. 68-letni trener prowadził Biało-czerwonych w sześciu meczach, notując w nich trzy zwycięstwa i trzy porażki.

Czytaj więcej: Albańczycy rozmontowali Biało-czerwonych, Zieliński i Lewandowski kompletnie zawiedli [OCENY]

Komentarze