Pora na nowy rozdział. Wkrótce poznamy następcę Fernando Santosa

Fernando Santos przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. Samuel Szczygielski z portalu "Meczyki" poinformował, że PZPN na dniach ogłosi nazwisko następcy Portugalczyka.

Cezary Kulesza
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Fernando Santos nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski
  • Na dniach poznamy następcę Portugalczyka
  • Faworytem do objęcia kadry jest m.in. Michał Probierz

Na dniach poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Fernando Santos przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. Portugalski szkoleniowiec został zwolniony po tym jak nasza kadra poniosła bolesną porażkę z Albanią i utrudniła sobie drogę dającą bilet na przyszłorocznego mistrzostwa Europy.

Już od kilku dni media grzeją temat nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Samuel Szczygielski z portalu “Meczyki” poinformował, że w ciągu najbliższych dni poznamy nazwisko nowego trenera kadry narodowej. Oznacza to, że kibice muszą jeszcze chwilę poczekać, aby poznać następcę Fernando Santosa.

“Przegląd Sportowy Onet” informował, że Cezary Kulesza rozważał zatrudnienie m.in. Jana Urbana, Macieja Skorży, Marka Papszuna czy Michała Probierza. Właśnie to ten ostatni jest faworytem do objęcia seniorskiej kadry narodowej. Prezes PZPN bardzo dobrze zna 50-latka urodzonego w Bytomiu i ceni jego warsztat trenerski, który poznał za czasów pracy w Jagiellonii Białystok.

Sprawdź także: Stało się! Fernando Santos zwolniony! [OFICJALNIE]

Komentarze