Wiadomo kiedy Błaszczykowski przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji

"Jakub Błaszczykowski ma pojawić się na zgrupowaniu reprezentacji Polski już 14 czerwca. Dzień później weźmie udział w oficjalnym, przedmeczowym treningu" - przekazał Sebastian Staszewski z Interii.

Jakub Błaszczykowski
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Błaszczykowski
  • Jakub Błaszczykowski w meczu z Niemcami pożegna się z reprezentacją Polski
  • Sebastian Staszewski z “Interii” przekazał, kiedy były kapitan kadry stawi się na zgrupowaniu
  • Wciąż jednak do końca nie wiadomo, jak będzie wyglądać ceremonia pożegnania

Kiedy Błaszczykowski przyjedzie na kadrę?

Jakub Błaszczykowski już za kilkanaście dni zakończy swoją reprezentacyjną karierę. Karierę, która trwała przez ponad 17 lat. W tym czasie były kapitan kadry narodowej rozegrał 108 spotkań w biało-czerwonej koszulce. Pożegnalne spotkanie z Niemcami na Stadionie Narodowym będzie ostatnim, 109 reprezentacyjnym aktem jego gry z orzełkiem na piersi.

Jednak od momentu ogłoszenia powołań przez Fernando Santosa trwa dyskusja, kiedy Jakub Błaszczykowski przyjedzie na zgrupowanie. Piłkarza Wisły Kraków zabrakło bowiem na liście wybrańców selekcjonera. Teraz, jak informuje Sebastian Staszewski z “Interii”, legenda drużyny narodowej stawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski 14 czerwca. Będzie to na dwa dni przed meczem z kadrą Niemiec. Sprawą otwartą pozostaje wciąż wymiar czasu gry, jaki Kuba otrzyma na murawie stadionu.

Czytaj więcej: Saudyjskie pieniądze skuszą Lewandowskiego? Sensacyjne informacje

Komentarze