Problemy PZPN-u. Wycofał się kolejny ważny sponsor

Prezes PZPN Cezary Kulesza
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Prezes PZPN Cezary Kulesza

Napięta atmosfera i liczne kontrowersje krążące w ostatnim czasie wokół reprezentacji Polski mogą słono kosztować PZPN. Redakcja Wirtualne Media poinformowała, że ze sponsoringu biało-czerwonych wycofała się jedna z największych firm – Ustronianka.

  • Wokół reprezentacji Polski krąży ostatnio wiele kontrowersji
  • Związane są one głównie ze zwolnieniem Czesława Michniewicza
  • Ustronianka postanowiła wycofać się ze sponsorowania PZPN-u

PZPN traci kolejnego ważnego sponsora

Atmosfera wokół reprezentacji Polski zrobiła się bardzo napięta po ujawnieniu tzw. afery premiowej. Między innymi to właśnie było gwoździem do trumny Czesława Michniewicza, z którym PZPN nie zdecydował się przedłużyć po Mistrzostwach Świata w Katarze umowy. Tym samym trener mimo osiągnięcia założonych celów sportowych został zwolniony. 

Niemal każdego dnia w mediach pojawiają się nowe informacje i szczegóły dotyczące konfliktu na linii kadrowicze – Michniewicz, który zdecydowanie nie służy reprezentacji Polski. Na kiepskiej wizerunkowo sytuacji straci również PZPN. Redakcja Wirtualne Media poinformowała, że wraz z końcem roku sponsorem biało-czerwonych przestanie być Ustronianka. 

Były selekcjoner nie nawiąże ponownej współpracy z reprezentacją Polski
Adam Nawałka

Po nowym roku reprezentacja Polski zostanie bez selekcjonera. W mediach pojawiły się już nazwiska wielu kandydatów, którzy mogą przejąć schedę po Czesławie Michniewicza. Polska Agencja Prasowa przekonuje, że do kadry na pewno nie wróci Adam Nawałka. Polski Związek Piłki Nożnej nie przedłużył umowy z Czesławem Michniewiczem Aktualnie trwają poszukiwania nowego selekcjonera Na pewno nie zostanie

Czytaj dalej…

Producent wód mineralnych i napojów należał do jednego z głównych sponsorów reprezentacji Polski i był nim od 2015 roku. Zakończenie współpracy oznacza sporą stratę finansową dla PZPN-u, który zobligowany jest teraz do znalezienia nowego sponsora. Wcześniej na zakończenie współpracy zdecydowała się również firma T-Mobile. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest to ściśle związane z kiepską atmosferą w kadrze, a także wokół niej.

Komentarze