Talent z Warty Poznań zaproszony na zgrupowanie reprezentacji Polski

W dniach 5-10 czerwca Kajetan Szmyt będzie trenował pod okiem selekcjonera Fernando Santosa. Grono wyróżniających się zawodników z Ekstraklasy zostało zaproszonych na zgrupowanie reprezentacji Polski.

Kajetan Szmyt
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kajetan Szmyt
  • Reprezentacja Polski w czerwcu zagra towarzysko z Niemcami oraz z Mołdawią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy
  • Zgrupowanie rozpocznie się wcześniej, a od początku będą brali w nim udział zawodnicy, którzy nieco wcześniej zakończyli swój sezon
  • Fernando Santos zaprosił na treningi zawodników z Ekstraklasy, w tym Kajetana Szmyta

Młody talent pokaże się selekcjonerowi?

W większości lig rozgrywki dobiegły już końca. Czerwiec przyniesie z kolei zmagania w piłce reprezentacyjnej. Polska kadra najpierw zmierzy się z Niemcami w meczu towarzyskim, a później zagra w eliminacjach do Mistrzostw Europy przeciwko Mołdawii.

Fernando Santos ogłosił już swoje powołania na najbliższe mecze. Zgrupowanie “Biało-Czerwonych” tym razem zacznie się dużo wcześniej, a od samego początku będą brali w nim udział zawodnicy, którzy swoje klubowe sezony zakończyli już jakiś czas temu. Aby dodatkowe treningi miały sens, selekcjoner zaprosił na nie również wyróżniających się zawodników z Ekstraklasy.

Wśród graczy, którzy w dniach 5-10 czerwca będą mieli okazję pokazać się Santosowi, jest Kajetan Szmyt. Młody talent z Warty Poznań ma za sobą bardzo dobry sezon, a latem najprawdopodobniej czeka go transfer. Po kilku dniach z pierwszą kadrą Szmyt dołączy do zgrupowania zespołu U-21.

Zobacz również: Wiadomo co z przyszłością Milika. Juventus podjął decyzję ws. wykupu

Komentarze