Czesław Michniewicz poinformował o urazach dwóch reprezentantów

Czesław Michniewicz
Pressfocus Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Na dzień przed meczem reprezentacji Polski z Holandią udział w konferencji prasowej wzięli Czesław Michniewicz i Kamil Glik. Trener biało-czerwonych zdradził, że nie będzie niespodzianki jeśli chodzi o obsadę bramki. Potwierdził również niegroźne urazy dwóch piłkarzy, których występ w najbliższym meczu nie jest pewny.

  • W trakcie wrześniowej przerwy reprezentacyjnej Polska zmierzy się z Holandią i Walią
  • Udział w konferencji prasowej przed meczem wzięli Czesław Michniewicz i Kamil Glik
  • Selekcjoner zdradził, że dwa piłkarze doznali lekkich urazów i mogą nie zagrać z Holandią

Trener Polaków nie chciał rozwiać żadnej tajemnicy

W trakcie wrześniowej przerwy reprezentacyjnej biało-czerwonych czekają dwa ostatnie sprawdziany przed Mistrzostwami Świata w Katarze. Reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią i Walią. Poprzednie mecze z tymi rywalami napawają optymizmem przed najbliższymi spotkaniami. 

Czesław Michniewicz podczas konferencji prasowej zapytany został o obsadę bramki w trakcie meczu z Holandią. Selekcjoner nie chciał zdradzić nazwiska golkipera, choć podkreślił, że nie dojdzie do niespodzianki. 

– Wiadomo kto wystąpi w bramce. Nie podam teraz nazwiska, ale nie będzie żadnej niespodzianki. Jesteśmy przygotowani na dwa ustawienia. Jedno z nich, to z dwójką napastników – stwierdził trener Polaków.

Trener biało-czerwonych nie zdecydował się zdradzić, którzy piłkarze doznali urazów przed spotkaniem z Holandią.

– Nie chciałbym zdradzać nazwisk tych dwóch zawodników i ułatwiać przeciwnikowi. Jeden z nich był szykowany do podstawowego składu – dodał.

Komentarze