Rodzina Casha oburzona słowami eksperta o rzekomym symulowaniu kontuzji

Tomasz Hajto zasugerował, że Matty Cash mógł zasymulować kontuzję w meczu z Czechami wiedząc, że jego słaby występ i tak może zakończyć się znacznie wcześniej niż chciałby tego sam zawodnik. Słowami eksperta jest oburzony ojciec reprezentanta Polski.

Matty Cash
PressFocus Na zdjęciu: Matty Cash
  • Ojciec Casha oburzony słowami Tomasza Hajto
  • Ekspert w studiu Polsat Sport zasugerował, że obrońca reprezentacji Polski mógł symulować kontuzję
  • Kontuzja Matty’ego Casha może okazać się znacznie poważniejsza

Kontuzja Casha znacznie poważniejsza?

– W ogóle nie wszedł dzisiaj w mecz. Uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję – mówił Tomasz Hajto w pomeczowym studio w Polsat Sport.

Matty Cash został zmieniony już w 9. minucie piątkowego meczu z Czechami. Reprezentant Polski opuścił plac gry przy wyniku 0:2 sugerując, że jest kontuzjowany. Po meczu PZPN poinformował, że naszego reprezentanta czeka tygodniowa przerwa w grze. Okazuje się, że uraz może okazać się znacznie poważniejszy, o czym informuje WP SportoweFakty.

Natomiast oburzony słowami Tomasza Hajty jest ojciec Casha. – Jestem zdumiony, że ktoś może wygłaszać takie komentarze. Zwłaszcza nie znając faktów! Jako rodzina jesteśmy bardzo rozczarowani takimi słowami, szczególnie że wygłosił je ktoś, kto sam grał w piłkę – powiedział Stuart Cash w rozmowie z WP SportoweFakty.  

Matty Cash jest już po kolejnych, bardziej szczegółowych badaniach. Z informacji WP SpotoweFakty wynika, że prześwietlenie wykazało naderwanie drugiego stopnia mięśnia łydki, a to oznacza około trzech tygodni przerwy w grze.

Zobacz również: Polska – Albania. Aż się prosi, by Santos złamał swoją żelazną zasadę | Jaki skład?

Komentarze