Izolowanie Kwiatkowskiego, PZPN i bicie się w cudzą pierś [PRZEMOWA #49]

Jakub Kwiatkowski został zwolniony z funkcji rzecznika i team menedżera reprezentacji Polski. Czy to rozwiąże komunikacyjne problemy PZPN? Można mieć co do tego wątpliwości i właśnie o tym, jest ten film.

Jakub Kwiatkowski
Obserwuj nas w
Imago Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
  • PZPN zwolnił Jakuba Kwiatkowskiego, więc teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by komunikacyjnie grać w Lidze Mistrzów (ironia)
  • W najnowszej “Przemowie” nie chodzi o to, by protestować przeciwko zwolnieniu Kwiatkowskiego, ale by pokazać, w jaki sposób wyglądała od środka komunikacja w PZPN oraz jak od dłuższego czasu dotychczasowy rzecznik był izolowany
  • Kilka sytuacji, które przedstawimy, nie mieszczą się w głowie nawet początkującego PR-owca

Jakub Kwiatkowski zwolniony z PZPN

Była taka scena tuż przed meczem z Wyspami Owczymi w Torshavn. Polscy kibice zajęli swój sektor i jak to polscy kibice, zaczęli standardową przyśpiewkę „PZPN, PZPN, wiadomo co PZPN”. Mniej więcej w tym momencie z loży przeznaczonej dla delegacji PZPN wyszedł wiceprezes związku Henryk Kula i słysząc te słowa rzucił do kolegów obok „za co, kurde?”. Tak się składa, że mam wrażenie, iż PZPN właśnie zwolnił jedną z nielicznych osób, które wiedziały za co, kurde.

Całość w plejerce niżej.

Komentarze