Sponsor zrywa umowę z PZPN! Wszystko przez aferę z Mirosławem Stasiakiem

"Traktujemy aktualną sytuację bardzo poważnie, dlatego podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z PZPN w obecnej formule. Nie przedłużymy umowy, którą podpisaliśmy we wrześniu 2022 roku, a nasz dział prawny aktualnie analizuje możliwości jej wypowiedzenia w trybie natychmiastowym w obliczu zaistniałych sytuacji" - czytamy oświadczeniu prezesa Grupy Tarczyński.

Cezary Kulesza, prezes PZPN
Obserwuj nas w
IMAGO / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Cezary Kulesza, prezes PZPN
  • Grupa Tarczyński przestanie być sponsorem reprezentacji Polski
  • To pokłosie ostatniego komunikatu PZPN na temat obecności Mirosława Stasiaka na pokładzie samolotu kadry
  • Wcześniej inni sponsorzy wyrazili swoje niezadowolenie

Tarczyński wypowiada umowę z PZPN

Kolejni sponsorzy przekazują informacje, że to nie oni zaprosili na pokład samolotu reprezentacji Polski Mirosława Stasiaka. W tej sprawie głos zabrali już przedstawiciele m.in. zakładów bukmacherskich STS oraz Leroy Merlin. Zaś z samego rana bardzo krytyczny głos za pośrednictwem Twittera przedstawił Rafał Brzozka, prezes i właściciel firmy InPost.

Teraz, jak przekazał Szymon Jadczak z “WP Sportowe Fakty” umowę z PZPN ma zamiar wypowiedzieć jeden z najbardziej prominentnych sponsorów, a więc Grupa Tarczyński.

Traktujemy aktualną sytuację bardzo poważnie, dlatego podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z PZPN w obecnej formule. Nie przedłużymy umowy, którą podpisaliśmy we wrześniu 2022 roku, a nasz dział prawny aktualnie analizuje możliwości jej wypowiedzenia w trybie natychmiastowym w obliczu zaistniałych sytuacji – czytamy oświadczeniu podpisanym przez Jacka Tarczyńskiego, prezesa Tarczyński S.A, upublicznionym przez “WP Sportowe Fakty”.

Czytaj więcej: Rzeczniczka Leroy Merlin komentuje dla Goal.pl ws. Mirosława Stasiaka

Komentarze