Probierz zaczął z wysokiego C. “Wyszła szeroka lista ok 50 zawodników”

Reprezentacja Polski już 12 i 15 października rozegra kolejne mecze w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał natomiast, że wstępna lista z powołaniami do 50 zawodników została już wysłana przez Michała Probierza.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
fot. Imago / Foto Olimpik Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Meczami z Wyspami Owczymi i Mołdawią swoją przygodę z reprezentacją Polski zacznie Michał Probierz
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk przekazał, że wyszła już szeroka lista, z której 50-letni trener wybierze zawodników na październikowe spotkania
  • Najbliższe mecze Biało-czerwoni rozegrają 12 i 15 października

Probierz wysłał szeroką listę powołań

Reprezentacja Polski wciąż ma szanse na awans na Euro 2024, które latem przyszłego roku odbędzie się w Niemczech. Wygląda jednak na to, że Biało-czerwoni o miejsce w gronie najlepszych ekip w Europie będzie rywalizować w barażach.

Tymczasem dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyków ujawnił, że selekcjoner Michał Probierz rozesłał już wstępną listę z powołaniami na październikowe spotkania eliminacyjne do mistrzostw Europy. Liczba zawodników może robić wrażenie, bo liczy mniej więcej 50 osób.

W przyszłym miesiącu Biało-czerwoni zmierzą się z Wyspami Owczymi i Mołdawią. Pierwszy mecz zaplanowany na 12 października zagrają na wyjeździe. Trzy dni później wystąpią natomiast na PGE Narodowym.

Czytaj więcej: Probierz przed kluczowymi decyzjami, znany termin ogłoszenia pierwszych powołań

Komentarze