Polacy walczą z Mołdawią. Piękny gol Świderskiego [WIDEO]

Reprezentacja Polski przegrywała do przerwy z Mołdawią 0:1 w meczu 7. kolejki eliminacji do Euro 2024. W 53. minucie po ładnej akcji wyrównał Karol Świderski.

Karol Świderski i Piotr Zieliński
  • Reprezentacja Polski gra z Mołdawią w 7. kolejce eliminacji do Euro 2024
  • Biało-czerwoni zaliczyli nieudaną pierwszą połowę, po której przegrywali 0:1
  • W 53. minucie po ładnej akcji wyrównał Karol Świderski

Polska – Mołdawia. Piękny gol Karola Świderskiego

Reprezentacja Polski niespodziewanie przegrywała po pierwszej połowie z Mołdawią 0:1 po golu Iona Nicolaescu w meczu 7. kolejki eliminacji do Euro 2024. Polacy mieli dobre okazje do wyrównania, ale nie dali rady umieścić piłki w siatce.

Dopiero w drugiej połowie bramkę dla Biało-czerwonych zdobył Karol Świderski. Napastnik Charlotte FC odebrał podanie od Piotra Zielińskiego i doskonałym przyjęciem zgubił mołdawskiego obrońcę. Długo się nie zastanawiając, oddał precyzyjny strzał, pokonując golkipera rywali. W tej akcji warto docenić świetne zachowanie Arkadiusza Milika, który w umiejętny sposób przepuścił zagranie “Ziela”. Pełna relacja ze spotkania tuż po końcowym gwizdku na Goal.pl.