Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia kadrowicza

Mnożą się problemy w obozie reprezentacji Polski. Środowego treningu nie dokończył Sebastian Szymański, który trafił w ręce sztabu medycznego. Tomasz Włodarczyk informuje, że nie dolega mu nic poważnego i powinien być do dyspozycji Fernando Santosa na najbliższy mecz.

Sebastian Szymański
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Sebastian Szymański nie dokończył środowego treningu reprezentacji Polski
  • Kadrowiczowi nie dolega nic poważnego
  • Szymański powinien być dostępny do gry na piątkowy mecz z Czechami

Dobra informacja dla kibiców

Fernando Santos mierzy się z wieloma problemami przed swoim debiutem w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Zgrupowanie kadry opuścili już Kacper Kozłowski oraz Bartosz Bereszyński, a kilku innych kontuzjowanych zawodników nawet się na nim nie pojawiło.

W środę kibice otrzymali kolejną niepokojącą wiadomość. Treningu nie dokończył Sebastian Szymański, który bezpośrednio po zejściu z boiska trafił pod opiekę sztabu medycznego. Pomocnik Feyenoordu znajduje się w dobrej dyspozycji, dlatego jego strata byłaby sporym osłabieniem.

W tym akurat przypadku kłopotów najprawdopodobniej nie będzie. Tomasz Włodarczyk poinformował, że wychowankowi Legii Warszawa nie dolega nic poważnego, a cała sytuacja była w głównej mierze prewencyjna.

Oznacza to, że Szymański najprawdopodobniej będzie dostępny na najbliższy mecz. Już w piątek Polska zagra na wyjeździe z Czechami w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy w 2024 roku.

Zobacz również: Kontuzje nie oszczędzają kadrowiczów. Pomocnik opuścił zgrupowanie

Komentarze