Michał Probierz zadziwia aktywnością w mediach społecznościowych. Kolejny post selekcjonera

Michał Probierz na Twitterze/X zamieścił post, w którym podziękował za budowanie pozytywnej atmosfery członkom swojego sztabu.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
IMAGO / Newspix / LUKASZ GROCHALA CYFRASPORT Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz udostępnił post na Twitterze/X
  • Podziękował za pracę w budowaniu atmosfery członkom sztabu
  • Przed reprezentacją trudne baraże o awans na przyszłoroczne Euro

Selekcjoner reprezentacji dziękuje członkom sztabu

Michał Probierz od wczoraj regularnie korzysta z Twittera/X. Wczoraj zwrócił się do kibiców reprezentacji, którym dziękował za słowa wsparcia. Dzisiaj za pomocą mediów społecznościowych zwrócił uwagę na swój sztab. W poście dziękował swoim współpracownikom za wkład, jaki włożyli w budowanie pozytywnej atmosfery w kadrze.

Sztab to siła i razem wierzymy z piłkarzami, że te baraże przejdziemy. Dziękuje wszystkim od kitmena po lekarza za pomoc w budowaniu dobrej atmosfery i sumiennej pracy. Wesprzyjmy tę drużynę w trudnych chwilach i kibicujmy na dobre oraz złe – pisze selekcjoner.

Przed reprezentacją Polski ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. W środę na Stadionie Narodowym podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Łotwą. Na następne mecze “Biało-Czerwonych” przyjdzie nam poczekać do marca. Wtedy zagramy, miejmy nadzieje dwa mecze, które zdecydują o naszej grze na Mistrzostwach Europy.

Czytaj więcej: Michał Probierz nie do końca się zgadza z Michałem Probierzem

Komentarze