Probierz z wiadomością do kibiców. “Dziękuję za wiele słów wsparcia”

Reprezentacja Polski nie wywalczyła bezpośredniego awansu na Euro, natomiast czekają ją jeszcze baraże. Michał Probierz podziękował kibicom za wsparcie.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Reprezentacja Polski nie wywalczyła bezpośredniego awansu na Euro 2024
  • O udział w turnieju Biało-Czerwoni będą ubiegać się w barażach
  • Michał Probierz podziękował kibicom za słowa wsparcia

Probierz przemówił do kibiców

Remisem z Czechami reprezentacja Polski zakończyła zmagania w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni nie wdrapali się na dwa pierwsze miejsca w grupie, co oznacza, że nie zdołali wywalczyć bezpośredniego awansu na turniej. O takowy będą ubiegać się dopiero w barażach.

Spotkanie na Stadionie Narodowym przeciwko Czechom było dla Michała Probierza trzecim w roli selekcjonera seniorskiej kadry. Choć nie brakuje krytyki dotyczącej gry drużyny, a także podejmowanych przez niego decyzji, trener może cieszyć się także słowami wsparcia.

W niedzielę Probierz podziękował kibicom za miłe słowa. Zaznaczył także, że wierzy w swoją drużynę i zamierza dalej ciężko z nią pracować.

“Dziękuje za wiele miłych słów wsparcia oraz wiary że stworzy się zespół na miarę gry o awans na ME. Wierzę że będzie jeszcze wiele pięknych chwil z tą reprezentacją. Zapraszam na Łotwę i początek etapu przygotowań do meczy o awans” – napisał.

W trakcie listopadowego zgrupowania Polskę czeka jeszcze towarzyski mecz z Łotwą.

Zobacz również: Florentino Perez zdeterminowany. Real podjął decyzję w sprawie trenera na przyszły sezon

Komentarze