Matty Cash odpowiada Hajcie. “Gadasz absolutne gówno”

Tomasz Hajto zarzucił reprezentantowi Polski symulowanie kontuzji w meczu eliminacyjnym z Czechami. Na reakcję Matty'ego Casha nie musieliśmy długo czekać. Odpowiedział on ekspertowi na swoim profilu na Twitterze.

Matty Cash
fot. PressFocus Na zdjęciu: Matty Cash
  • Tomasz Hajto zarzucił Matty’emu Cashowi symulowanie kontuzji
  • Prawy obrońca opuścił boisko na początku meczu z Czechami
  • Reprezentant Polski nie pozostawił słów eksperta bez reakcji

Cash reaguje na zarzuty

Matty Cash doznał kontuzji w trakcie eliminacyjnego meczu reprezentacji Polski. Przy stanie 0-2, po zaledwie kilku minutach gry, obrońca opuścił boisko w starciu z Czechami.

Były reprezentant kraju Tomasz Hajto zarzucił defensorowi Aston Villi, że ten symulował uraz. Nie znalazło to odzwierciedlenia w rzeczywistości, bowiem przeprowadzone później badania wykazały rzeczywiste problemy ze zdrowiem i konieczność absencji od piłki przez nawet kilka tygodni.

Słowa eksperta dotarły do rodziny Casha. Wcześniej stanowczo zareagował na nie ojciec reprezentanta Polski, a teraz doczekaliśmy się komentarza samego zawodnika.

“Gadasz totalne gówno” – napisał Cash na swoim koncie na Twitterze, oznaczając przy tym Hajtę. Jego wpis błyskawicznie doczekał się wielu polubień i ogromnych zasięgów. W odpowiedziach widzimy wpis między innymi Tomasza Ćwiąkały, który uspokoił obrońcę i zapewnił, że komentarzami Hajty nikt się nie przejmuje.

Zobacz również: Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha. “Poniosło mnie z tą diagnozą”

Komentarze