Borek o chichocie losu. “Prezesi PZPN i Kwiatkowski są na siebie skazani”

Jakub Kwiatkowski po rozstaniu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej długo nie szukał nowego zajęcia. Ostatnio został nowym dyrektorem TVP Sport. Komentarzem w tej sprawie podzielił się w mediach społecznościowych dziennikarz Mateusz Borek.

Jakub Kwiatkowski
Obserwuj nas w
fot. Imago / Foto Olimpik Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
  • Po wyborze nowych władz w TVP nowym dyrektorem TVP Sport został Jakub Kwiatkowski
  • Mateusz Borek z przymrużeniem oka skomentował sprawę na X
  • Znany dziennikarz zwrócił uwagę zabawną rzecz

Mateusz Borek o wyborze nowego dyrektora TVP Sport

Jakub Kwiatkowski w ostatnich latach był rzecznikiem prasowym oraz team menedżerem reprezentacji Polski. Na początku grudnia podjęta została z kolei decyzja o jego zwolnieniu. Do mediów trafił komunikat, z którego wynikało, że decyzja o zwolnieniu Kwiatkowskiego została podjęta przez Michała Probierza i Tomasza Kozłowskiego. Faktem jest natomiast to, że prezes PZPN nie wyjaśnił powodów decyzji.

Okazuje się jednak, że drogi Kwiatkowskiego i Polskiego Związku Piłki Nożnej będą się schodzić. Jest to następstwem wyzwania, jakie stoi przed byłym rzecznikiem prasowym w TVP Sport. Został wybrany na nowego dyrektora. Głos zabrał w sprawie Mateusz Borek.

“Prezesi PZPN i Kuba Kwiatkowski są bezsprzecznie na siebie skazani. Ale to jednak jest dość zabawne, że Kuba będzie obecny na każdym meczu kadry w prywatnej Czarnej Loży Prezesa Kuleszy. Wszak tam zawsze ma miejsce szef TVP Sport, bo TVP jest partnerem telewizyjnym kadry – napisał komentator na swoim profilu na X.

Reprezentacja Polski pierwsze spotkaniu w 2024 roku rozegra przeciwko Estonii. Mecz w ramach baraży o awans na Euro 2024 odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie zaplanowane jest na 21 marca.

Czytaj więcej: Polska organizatorem wielkiej imprezy. FIFA potwierdziła

Komentarze