Kucharski mocno o PZPN. “Kulesza nie ma czym się pochwalić”

Cezary Kucharski ocenił poczynania PZPN oraz reprezentacji Polski. Agent piłkarski stwierdził w rozmowie z "Super Expressem" m.in., że ciągłe zmiany na stanowisku selekcjonera mają negatywny wpływ na kadrę.

Cezary Kulesza
Obserwuj nas w
IMAGO / LUKASZ GROCHALA / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Rok 2023 dla PZPN z pewnością nie należał do udanych
  • Federacja skompromitowała się na wielu polach
  • Do tego reprezentacja Polski prezentowała się na boiskach bardzo przeciętnie

“To ma negatywny wpływ na kadrę”

Obecny PZPN przyzwyczaił podczas swojej już dwuletniej kadencji do wielu wpadek, a chyba właściwszym słowem będzie kompromitacji. Nikomu nie trzeba przecież przypominać afery ze skazanym Mirosławem Stasiakiem na pokładzie samolotu kadry, słów prezesa Cezarego Kuleszy o – tu cytat – siedzeniu bez niczego, czy ostatniej głośnej sprawy pozwania Piotra Żelaznego za wpis na Twitterze. Do tego słabe wyniki kadry i mamy gotową wypadkową obecnego wizerunku związku. Teraz PZPN ocenił Cezary Kucharski.

Kulesza na razie nie ma się czym pochwalić, może poza finansami w związku. Z tego co wiem, to przychody PZPN są dużo wyższe niż za prezesa Bońka. Kuleszy nie chce jednak tutaj krytykować jako jednostkę. Zakładam, że zarząd ma coś do powiedzenia i są ludzie, którzy mu doradzają – powiedział agent w rozmowie z “Super Expressem”.

Tylko u nas

To ma negatywny wpływ na kadrę. Przychodzą nowi ludzie z nowymi pomysłami. Zawsze potrzeba czasu. Cudów po Michale się nie spodziewałem, ale przynajmniej takiej gry, jaką kadra pokazywała za czasów Jurka Brzęczka – dodał.

Czytaj więcej: Jakub Moder poza kadrą Brighton na mecz w Lidze Europy. Znamy powód

Komentarze