Kto obejmie kadrę? Szczególne miejsce i dwa spotkania

Już dzisiaj najważniejsze postaci polskiego futbolu poznają nazwisko szkoleniowca reprezentacji. Nieformalne spotkanie zostanie zorganizowane w doskonale znanym miejscu w Warszawie, w którym w środę Cezary Kulesza ogłosi już oficjalnie przedstawi selekcjonera, donosi Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty.

Cezary Kulesza
PressFocus Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Reprezentacja Polski będzie miała nowego szkoleniowca, który zastąpi Fernando Santosa
  • Cezary Kulesza we wtorek zdradzi nazwisko trenera kadry
  • W środę nastąpi oficjalna konferencja, na której zostanie zaprezentowany opiekun Biało-Czerwonych

Reprezentacja Polski. Dzisiaj Kulesza zdradzi nazwisko trenera

Kiedy poznamy nazwisko trenera reprezentacji Polski? Oficjalnie – w środę. Natomiast nieoficjalnie – najważniejsze postaci krajowego futbolu już dzisiaj dowiedzą się, kto przejmie kadrę Biało-Czerwonych. Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty zdradził, że Cezary Kulesza zaplanował dwa spotkania.

Oba wydarzenia odbędą się w hotelu Double Tree by Hilton, czyli miejscu spotkań polskiej kadry na przedmeczowych zgrupowaniach. Prezez Polskiego Związku Piłki Nożnej już dzisiaj ogłosi zgromadzonym decyzję, natomiast jutro tylko oficjalnie przekaże ją opinii publicznej.

– Impresje z naszych nieoficjalnych poniedziałkowych rozmów są w większości takie, że prezes raczej przekaże swoją decyzję, a nie że zachęci do dyskusji i wspólnego wyboru. Taki sposób postępowania nie jest jednak niczym nowym, bo nawet przepisy PZPN mówią jasno, że wybór selekcjonera należy właśnie do prezesa – pisze Koźmiński.

Zobacz także: Zbigniew Boniek dla Goal.pl: Santos podobno żałował, że nie został zwolniony wcześniej, bo mógł zarobić w Arabii

Komentarze