Kowalczyk wbił szpilkę Lewandowskiemu. Ostry wpis

Robert Lewandowski w ostatnim czasie spotyka się z dużą krytyką, również ze strony byłych reprezentantów. Tym razem bardzo wymowny wpis na temat kapitana polskiej kadry zamieścił Wojciech Kowalczyk.

Trening reprezentacji Polski
IMAGO / Piotr Kucza / Newspix.pl Na zdjęciu: Trening reprezentacji Polski
  • Wciąż szerokim echem odbija się głośny wywiad Lewandowskiego
  • Tym razem do słów kapitana kadry odniósł się Kowalczyk
  • Były reprezentant Polski w niewybredny sposób skomentował wypowiedź gracza Barcelony

Kowalczyk uderzył w Lewandowskiego w mediach społecznościowych

Robert Lewandowski udzielił kilka dni temu głośnego wywiadu dla Meczyki.pl oraz Eleven Sports. Zawodnik FC Barcelony podczas rozmowy z Mateuszem Święcikim nawiązał między innymi do reprezentacji Polski. Kapitan naszej kadry przyznał, że w drużynie brakuje osobowości.

– Moim zdaniem problemem kadry jest to, że nie ma w niej osobowości. Nie chodzi o umiejętności czysto piłkarskie, a osobowości na boisku, które w pewnych momentach obudzą zespół i zainterweniują tak, żeby nie było później problemów – powiedział Lewandowski.

Do tych słów w niewybredny sposób odniósł się Wojciech Kowalczyk. Piotr Kucza w mediach społecznościowych umieścił post ze zdjęciem Roberta Lewandowskiego z treningu polskiej kadry podpisując je: “Wrzesień 2023. Robert Lewandowski szuka osobowości w kadrze. Koloryzowane”. Na ten wpis ostro zareagował były reprezentant Polski.

– Postaw mu lustro i też nie zobaczy – krótko napisał Kowalczyk.

Reprezentacja Polski przygotowuje się obecnie do czwartkowego meczu eliminacji EURO 2024. Najbliższym rywalem Polaków będą Wyspy Owcze.

Zobacz również: Kamil Grosicki dla Goal.pl: wylało się wiele hejtu. I słusznie, nie dziwię się

Komentarze