Koniec sagi z wyborem asystenta Santosa? Kulesza potwierdza

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza potwierdził w rozmowie z WP Sportowe Fakty, że asystentem Fernando Santosa ma zostać były reprezentant Polski a obecnie znany ekspert telewizji CANAL+ Grzegorz Mielcarski.

Fernando Santos
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Mielcarski zostanie asystentem Santosa
  • Potwierdził to prezes PZPN Cezary Kulesza
  • Polska przygotowuje się do meczów eliminacji EURO 2024

Mielcarski dołączy do sztabu reprezentacji Polski

Saga dotycząca wyboru asystentów Fernando Santosa trwała od momentu wybrania Portugalczyka na selekcjonera reprezentacji Polski. Początkowo wydawało się, że do jego sztabu może dołączyć Łukasz Piszczek i Tomasz Kaczmarek. Tak się jednak nie stało. Pierwszy z nich sam zrezygnował z tej możliwości, drugi został odrzucony przez Santosa.

Od pewnego czasu w mediach zaczęły pojawiać się informację, że asystentem naszego selekcjonera może zostać Grzegorz Mielcarski. Wygląda na to, że sprawa pomału dobiega końca, ponieważ Cezary Kulesza potwierdził porozumienie obu stron.

– Grzegorz Mielcarski jest na ostatniej prostej. Mamy ustalone warunki, Grzegorz musi załatwić swoje sprawy, a trener zdecyduje, jak będzie wyglądała ta współpraca. Selekcjoner go bardzo potrzebuje i spełniamy jego życzenie – powiedział prezes PZPN w rozmowie z WP Sportowe Fakty.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do nadchodzących spotkań z Czechami i Albanią w ramach eliminacji EURO 2024. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Pradze 24 marca, a kolejne trzy dni później w Warszawie.

Zobacz również: PSG wydaje krocie na Neymara. Zawrotna kwota za minutę gry

Komentarze