Kibice będą mogli zobaczyć treningi reprezentacji Polski

Kibice reprezentacji Polski
Kibice reprezentacji Polski fot. PressFocus

Reprezentacja Polski od środy przebywa już w Trójmieście, gdzie będzie stacjonować w trakcie Euro. Tymczasem serwis Łączy Nas Piłka przekazał wiadomość, że w czerwcu przynajmniej dwa treningi odbędą się z udziałem widzów.

  • Przynajmniej dwa treningi reprezentacji Polski w Gdańsku odbędą się z kibicami
  • Na trybunach Polsat Plus Arena Gdańsk będzie mogło zjawić się pięć tysięcy widzów
  • Treningi podopiecznych Paulo Sousy z kibicami odbędą się 10 i 15 czerwca

Treningi reprezentacji Polski otwarte dla kibiców

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa mecze kontrolne przed startem Mistrzostw Europy. Najpierw Biało-czerwoni zremisowali 1:1 z Rosją we Wrocławiu. Tymczasem w próbie generalnej przed Euro podopieczni Paulo Sousy zaliczyli remis 2:2 w starciu z Islandią w Poznaniu.

Treningi otwarte dla kibiców będą miały miejsce 10 i 15 czerwca na stadionie w Gdańsku. Na trybunach będzie mogło pojawić się pięć tysięcy widzów. Jest też brany pod uwagę scenariusz, że w przyszłości taka inicjatywa będzie kontynuowana, ale jest to uzależnione od tego, jak radzić będzie sobie polski zespół na Mistrzostwach Europy.

Rzecznik prasowy i menedżer reprezentacji Polski zabrał głos w sprawie kibiców na trybunach w trakcie treningów Biało-czerwonych.

– Nie wiem, ile wejściówek zostały rozdysponowanych. Zajmuje się tym miasto Gdańsk. Jasne jest natomiast to, że można się było rejestrować na stronie stadionu. Czwartkowy trening z publicznością będzie miał miejsce o godzinie 17:00 – mówił Jakub Kwiatkowski.

Tymczasem już w poniedziałek o 18:00 reprezentacja Polski rozegra pierwsze spotkanie na Euro, mierząc się ze Słowacją. Kolejnymi rywalami Biało-czerwonych będą Hiszpanie (19 czerwca) oraz Szwecją (23 czerwca).

Czytaj więcej: Polska – Islandia: Biało-czerwoni z dużym bagażem niepewności przed Euro

Komentarze