Kiwior przed starciem z Łotwą. Nie patrzy w przeszłość

Jakub Kiwior odpowiedział na pytania dziennikarzy na poniedziałkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski, która już w najbliższy wtorek zmierzy się z Łotwą w meczu towarzyskim.

Jakub Kiwior
Obserwuj nas w
IMAGO / Katarzyna Plewczyńska / Fotostyk Na zdjęciu: Jakub Kiwior
  • Reprezentacja Polski jutro na Stadionie Narodowym zagra z Łotwą
  • Biało-Czerwoni przygotowują się do baraży o awans na EURO 2024
  • Jakub Kiwior uważa, że drużyna narodowa powinna się skupić na nadchodzących meczach

Jakub Kiwior: Eliminacje nie potoczyły się tak, jakbyśmy chcieli

Reprezentacja Polski we wtorek o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w meczu towarzyskim zmierzy się z Łotwą. Na dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się Jakub Kiwior, który przyznał, że należy się skupić na nadchodzących barażach, a nie rozpamiętywać poprzednie spotkania.

Atmosfera w kadrze jest dobra. Jesteśmy przygotowani na jutrzejszy mecz. Wiemy, co mamy robić. Wszystko jest dobrze przygotowane, więc pozostaje tylko wyjść na boisko i pokazać się z jak najlepszej strony – powiedział Jakub Kiwior.

Priorytetem jest to, żebyśmy awansowali na EURO 2024. Eliminacje nie potoczyły się tak, jakbyśmy chcieli. Najważniejsze, abyśmy wygrali baraże i pojechali na turniej – dodał środkowy obrońca.

POLECAMY TAKŻE

Dla mnie nie ma różnicy, w jakim ustawieniu gramy. Czuję się dobrze na boisku i nieważne, czy wychodzimy trójką czy czwórką defensorów. Cieszę się, że rozegrałem już tyle spotkań w reprezentacji. Rywalizacja jest jednak cały czas, przed każdym meczem, każdy walczy o miejsce w składzie – stwierdził zawodnik słynnego Arsenalu.

Zdarzają się takie spotkania, że zrobimy jakiś błąd i od razu z tej sytuacji wpada bramka. Na ten moment najważniejsze jest, żebyśmy nie myśleli o tych meczach, które już były, tylko po prostu, abyśmy się skupili na następnych spotkaniach. Musimy od razu eliminować błędy, które popełnialiśmy – zakończył 23-letni stoper.

Komentarze