Hajto szczerze o relacjach z Borkiem. “Nie rozmawiamy ze sobą trzy lata”

Tomasz Hajto udzielił obszernego wywiadu Żurnaliście. Podczas rozmowy poruszono m.in. temat aktualnych relacji z Mateuszem Borkiem. Były reprezentant Polski szczerze opowiedział o tej kwestii i wspomniał o niedawnym przypadkowym spotkaniu z dziennikarzem.

Tomasz Hajto i Mateusz Borek
IMAGO / Marcin Kądziołka / Newspix Na zdjęciu: Tomasz Hajto i Mateusz Borek
  • Tomasz Hajto udzielił obszernego wywiadu Żurnaliście
  • Długa rozmowa obfitowała w wiele ciekawych wątków
  • Były reprezentant Polski szczerze opowiedział o relacjach z Mateuszem Borkiem

Tomasz Hajto o chłodnych relacjach z Mateuszem Borkiem. “Nie rozmawiamy trzy lata”

Tomasz Hajto to znana postać w środowisku piłkarskim. Były reprezentant Polski, a obecnie ekspert stacji Polsat Sport, słynie z kontrowersyjnych opinii. Niedawno udzielił obszernego wywiadu Żurnaliście. Podczas rozmowy odniósł się do chłodnych relacji z Mateuszem Borkiem oraz opowiedział o niedawnym przypadkowym spotkaniu na meczu reprezentacji.

– Wydaje mi się, że zaufał ludziom, którym nie do końca powinien zaufać, a poznał ich po drodze – wyjawił po części przyczyny konfliktu.

– Nigdy mu źle nie życzyłem, nawet jeśli z nim nie rozmawiałem. Nigdy publicznie na jego temat nic nie powiedziałem, nie wypowiadałem się. Nigdy bym nie zdradził naszych tajemnic. […] Gdyby zadzwonił, nawet o 5 rano, to wsiadłbym w samochód i pojechał mu pomóc – przyznał.

– Nie da się 28-letniej przyjaźni wyrzucić do kosza. Nie rozmawiamy ze sobą z trzy lata. Na ostatnim meczu reprezentacji przywitaliśmy się pierwszy raz, podaliśmy sobie rękę – powiedział Hajto.

Zobacz także: Hajto naraził się na krytykę. “Tyle potrzebuję, aby normalnie żyć”

Komentarze