Niechlubny rekord Fernando Santosa. Feralny debiut selekcjonera

Fernando Santos na pewno nie zaliczy debiutu w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Polacy już po dwóch minutach przegrywali 0:2, a Portugalczyk tym samym pobił niechlubny rekord. Pod wodzą żadnego innego trenera biało-czerwoni tak szybko nie stracili dwóch bramek.

Fernando Santos
Pressfocus Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Polacy już po dwóch minutach meczu w Pradze przegrywali z Czechami 0:2
  • Ostatecznie biało-czerwoni polegli w meczu z Czechami 1:3
  • Żaden inny selekcjoner w historii reprezentacji Polski nie stracił tak szybko dwóch goli, co Fernando Santos

Fernando Santos zapisał się w historii reprezentacji Polski. Niestety na czarno

Błyskawiczne dwa ciosy zadali Czesi reprezentantom Polski, którzy byli całkowicie oszołomieni przebiegiem wydarzeń boiskowych. Gospodarze grali odważnie i z polotem, podczas gdy podopieczni Fernando Santosa wyglądali na całkowicie zagubionych. Ostatecznie biało-czerwoni przegrali 1:3.

Fernando Santos tym samym pobił niechlubny rekord. Żaden inny selekcjoner reprezentacji Polski w debiucie tak szybko nie stracił dwóch bramek. Adam Nawałka w swoim pierwszym meczu za sterami kadry przegrał 0:2 ze Słowacją.

W drugiej połowie gra biało-czerwonych wyglądała nieco lepiej, jednak mimo to nie byli oni w stanie nawiązać rywalizacji z gospodarzami. Honorową bramkę dla Polski strzelił w 87. minucie rezerwowy Damian Szymański.

W poniedziałek Polacy postarają się zrehabilitować. W drugim meczu eliminacji do Mistrzostw Europy zmierzą się z reprezentacją Albanii.

Sprawdź również: Tabela grupy E eliminacji Euro 2024. Tak wygląda tabela “polskiej” grupy

Komentarze