“Zieliński nie jest twórcą i tworzem. Zróbmy coś z ludźmi dookoła niego”

"Zieliński nie jest twórcą i tworzem. Jak patrzę, jak zachowują się skrzydłowi Napoli a jak skrzydłowi reprezentacji, to jestem załamany" - mówi Mateusz Święcicki, komentator "Eleven Sports" na antenie "Meczyków".

Piotr Zieliński, reprezentacja Polski
Obserwuj nas w
IMAGO / LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Piotr Zieliński, reprezentacja Polski
  • Piotr Zieliński jest obecnie w bardzo dobrej formie w Napoli
  • Pomocnik w reprezentacji Polski jest jednak dość często krytykowany
  • Ciekawy głos ws. 29-latka zabrał teraz Mateusz Święcicki

“Nic nie robić z Piotrem Zielińskim”

Piotr Zieliński jest jednym z kluczowych elementów w układance zespołu Napoli przez ostatnie sezony. Rola pomocnika reprezentacji Polski w klubie z Serie A jest ogromna. Trochę inaczej wygląda to jednak w reprezentacji Polski. W kadrze pomocnik często jest krytykowany za brak odpowiedniej jakości i liczb wnoszonych do zespołu narodowego. Teraz ciekawy głos ws. 29-latka zabrał Mateusz Święcicki.

Cyklicznie pojawia się dyskusja, w jaki sposób zmaksymalizować potencjał Piotra Zielińskiego w reprezentacji. To ja powiem w następujący sposób: nic nie robić z Piotrem Zielińskim! Moim zdaniem to od początku sezonu najlepszy piłkarz Napoli. Zrobić coś z ludźmi dookoła niego, a w jego zachowaniu i koncepcji gry nie zmieniać nic – powiedział komentator “Eleven Sports” na antenie “Meczyków”

Zieliński nie jest twórcą i tworzem. Jak patrzę, jak zachowują się skrzydłowi Napoli a jak skrzydłowi reprezentacji, to jestem załamany – dodał.

Czytaj więcej: Hiszpańskie media zachwycone Lewandowskim. “Był w trybie Boga”

Komentarze