Dziennikarz mocno o kapitanie kadry. “Najgorszy od czasów Znicza”

Tomasz Ćwiąkała w programie "Wysoki Pressing" na antenie "Canal+ Sport" mocno przejechał się po obecnej formie Roberta Lewandowskiego oraz reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto / Andrzej Iwanczuk Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski w ostatnim meczu z Czechami był daleki od dobrej dyspozycji
  • Viralem w mediach odbiły się jego niedokładne zagrania
  • Teraz mocną opinię w jego sprawię wystawił Tomasz Ćwiąkała

“To jest krzyk rozpaczy”

Robert Lewandowski w ostatnim czasie znajduje się w ogniu sporej krytyki. Czasami mniej, a czasami bardzie zasłużonej. Niemniej faktem jest, że napastnik jest daleki od dobrej formy strzeleckiej. Viralem w mediach społecznościowych odbił się filmik z zestawieniem zagrań Roberta w meczu z Czechami. Napastnik Barcelony w piątkowy wieczór po prostu popisał się nieudolnością w wielu – nawet podstawowych – aspektach rzemiosła piłkarskiego. Teraz mocną opinią ws. kapitana reprezentacji Polski podzielił się Tomasz Ćwiąkała na antenie “Canal+ Sport”.

Mieliśmy prawo oczekiwać dobrych eliminacji, ale wtedy nie mieliśmy świadomości, że przytrafi nam się najgorszy Robert Lewandowski od czasów Znicza Pruszków, a może od czasów początkowego Lecha Poznań – powiedział ceniony dziennikarz w programie “Wysoki Pressing”.

Jeżeli ktoś oburza się na Michała Probierza, że wymienia nazwiska Miłosza Trojaka czy Aleksa Ławniczaka, to dla mnie to jest krzyk rozpaczy i krzyk desperacji selekcjonera. To jest sygnał dla aktualnych reprezentantów Polski, którzy grają w porządnych klubach: “Panowie, wy się nie nadajecie!” – dodał.

Czytaj więcej: Tak reagował Probierz na brak awansu. Ujawniono przemowę z szatni

Komentarze